Meelelahutus

5 asja, mida ette võtta õhtuses Tallinnas

Kas sinulgi on olnud nädalavahetusel raske teha plaane, sest pole kindel, mida võiks üldse ette võtta? Pole muret, seda juhtub isegi parimatega meist. Kui parasjagu pole toimumas mingeid erisündmuseid, on täiesti reaalne, et meelelahutuse leidmine võib isegi Tallinnas olla keeruline. Alljärgnevalt pakume välja aga 5 ideed, mida võiksid sõpradega ette võtta, kui kavatsed veeta õhtut Eesti pealinnas.

1. Mine klubitama

Klubikultuur on võib olla vähenenud tänapäevases Eestis ning nö Y-põlvkond on samuti vähem leidmas teed ööklubidesse, kuid sellest on kahju. Ööklubide olulisim mõte on siiski aga veeta mõnusalt aega, tantsida ja lõõgastuda. Alkoholikultuur ei pea sugugi käima sellega käsikäes – kui tahad lihtsalt mõnusalt aega veeta, võid minna vabalt klubisse tantsima.

2. Mängi piljardit

Võib-olla tahaksite sõpradega teha midagi aktiivset, kuid ei ole erilised tantsulõvid? Eestis on kümneid piljardibaare, mis on seejuures avatud ka üsna hilise õhtutunnini, mis tähendab, et piljardi mängimine on täiuslik viis, kuidas aega veeta nädalavahetusel. Miks mitte võtta mõned õlled ja panna piljardikuulid veerema!

3. Mine õhtusele kinoseansile

Kinos käimine võib tunduda nii elementaarse ajaviitena, et paljud isegi ei kaalu seda enam ühe võimaliku viisina, kuidas nädalavahetusel aega veeta. Enamikes suuremates linnades on aga pea iga päev õhtuseid seansse, mis võivad kesta lausa kella 1-2ni. Kui jääd muidu uutest filmidest ilma, sest oled parasjagu tööl, minge seltskonnaga koos õhtul kinno (ning miks mitte pärast piljardit mängima).

4. Mine kasiinosse

Kasiinosid ei võeta tavaliselt kui ühte võimalikku viisi, kuidas nädalavahetusel aega veeta, millest on tegelikult kahju, sest kasiinode põhimõte ongi pakkuda meelelahutust! Selle asemel, et üksi videopokkerit mängida või slotikaid kõlistada arvutiekraanil, minge semudega mõnda ehtsasse kasiinosse. Igas Eesti sopis on mõni elegantne kasiino, kus saab katsetada oma õnne.

5. Mine pubisse spordimänge vaatama

Kui oled suur spordifänn, siis on sel nädalavahetusel aeg end tugitoolist välja ajada ja suunduda hoopis pubisse mänge vaatama. Paljud Eesti pubid korraldavad õhtuseid istumisi, mille raames jälgitakse parasjagu toimuvaid jalgpallimatše. Samal ajal saad nautida head toitu ja veelgi paremat seltskonda.

Nagu näed on tegevuste leidmine enamgi kui lihtne – ära heida kõrvale ka traditsioonilisi meelelahutusviise nagu pubisse või kinno minemine, see võib tegelikult osutuda väga lõbusaks!