Meelelahutus

7 peoteemalist slotikat, mis tõmbavad meeleolu käima

Pole mingi saladus, et me Club Prive veebilehel jumaldame pidutsemist. Mis meile meeldib aga sellest veelgi rohkem, on pidutseda ja samal ajal panna oma õnne proovile, võimalusega veel ka taskuid korralikult täita.

Uurisime lähemalt slotimängude kirjut maailma ning leidsime 5 vinget peoteemalist slotimängu, mis panevad su kindlasti peomeeleollu.

1. Spin Party

See mäng tõestab, et slotikad ja pidutsemine käivad ikka käsikäes. Play’n Go slotimäng on pisut klassikalisema hõnguga – rullikutel tiirlevad puuviljad ja muud traditsioonilised kasiinosümbolid. Mäng on loodud väga kirgastes toonides ning taustal mängib tempokas muusika, seega kui otsid midagi tõeliselt peohõngulist, on see õige mäng, mida valida.

2. Beach Party

Kuum rand, lõõmav päike, suviselt soe merevesi… Kellele meist ei meeldiks käia rannas! Pafi enda mängustuudio on loonud rannapeo teemalise slotika, mille rütmikas taust ja kirkad värvitoonid ei jäta kedagi külmaks. Kui otsid slotikat, mida mängida enne randa suundumist, pole ilmselt teist paremat.

3. Karaoke Party

Peolainel jätkates, siis ükski peoslotikate list poleks täiuslik ilma karaoketeemalise slotimänguta. See Quickfire’i slotimäng võib küll olla vaid 9 võiduliiniga, kuid on mängijate poolt leidnud tunnustust tänu väga stabiilsele võidujadale. Sellele lisaks on muidugi temaatika lahe – karaokeslotikat mängides on võimatu end tunda halvasti!

4. Party Island

Enam kirkamaks ja lõbusamaks minna ei saa! Party Island, mille looja on tuntud Microgaming, on suvise temaatikaga, kust ei puudu rannas lesimine ega ka klubitamine. Tegemist on pisut vanema stiilis slotimänguga, kuid selle teoreetiline tasuvus on võlunud ka nõudlikemaid mängijaid, mistõttu on see peoteemaline slotikas au sees igal pool.

5. Party Parrot

Papagoid ja pidutsemine ei tundu just kokku sobivat. See omapärase teemaga slotikas aga seobki need kaks kokku: slotika põhiteemaks on papagoide pidu. Olgugi, et see kontseptsioon kõlab natuke naljakas, on see slotikas just see, mida on vaja siis, kui tuju on pisut kurb. See rõõmsavärviline slotimäng teeb igal juhul tuju heaks!

6. Party Chicks

Oi neid tšikke! Selle mängu keskmes on peohimulised neiud, kes on täies peohoos. Slotikas on nii värviline kui vähegi ette oskad kujutada – 20 võiduliinil ja 5 rullikul ringlevad nii peategelaseks olevad näitsikud kui ka muud kirkad ja säravad sümbolid. Mäng on progressiivse jackpotiga, seega on ka võiduvõimalused head.

7. Party Time

Amaticu Party Time slotikas on eelnevatest pisut tagasihoidlikum ja klassikalisem – rullikutel tiirlevad sünnipäevapeoga seotud sümbolid nagu kingipakid ja õhupallid. Kui tahaksidki aga nautida peohõngu pisut tagasihoidlikumalt, tasub pilk pöörata selle mängu poole.