Meelelahutus

Kas muusikateemalisi slotikaid tasub mängida?

Kui oled muusikasõber ja oled ka kasiinohuviline, siis oled ilmselt avastanud, et enamikes Eesti kasiinodes on muusikateemalisi slotimänge ehk videoslotte, mille põhiteemaks on muusika. Taolised slotikad on tihti valmistatud mõne teatud bändi teemal (nagu näiteks Guns N’ Roses), vahel võivad need olla üleüldiselt seotud muusikaga. Muusikateemaliste slotikate taustamuusika on tavaliselt vingem kui keskmisel slotimängul ning rullikutel keerlevad samuti muusikateemalised sümbolid.

Kõige rohkem tähelepanu on pälvinud just mainitud bänditeemalised slotimängud, mille graafika ja funktsioonid on märksa keerukamad ja võimsamad. Enamike bändislotikate puhul leiad eest nii bändi diskograafia kui ka erinevad boonusfunktsioonid, mis on kuidagi seotud bändi temaatikaga. Siin on mõned näited taolistest slotikatest ja nende boonusfunktsioonidest:

  • Guns N’ Roses slotikas – lisaks mitmetele Wild-funktsioonidele on mängus boonusratas, millega võid saada mündivõidu, Encore tasuta spinnid või Crowd-pleaser boonusmängu, mis on oma olemuselt vali-ja-klõpsa stiilis boonusmäng, kus iga valik annab sulle teatud suuruses mündivõidu. Wild-funktsioonide hulgas on huvitav boonus nimega Appetite for Destruction, mis on hiiglaslik laienev asendussümbolite hunnik.
  • Motorhead slotikas – ka see NetEnti rokiteemaline slotimäng on täis erifunktsioone. Iga keerutuse eelselt saab juhuslikult aktiveerida Bomber funktsiooni, mis toob endaga kaasa suvaliste sümbolite kogumiku. Mängust ei puudu ka asendussümbolid ega tasuta keerutused.
  • Jimi Hendrix slotikas – see mäng torkab silma eelkõige oma graafikaga, aga boonused pole samuti viletsad. Mängust leiad tasuta keerutused, laienevad asendussümbolid ja ka vali-ja-klõpsa boonusmängu.

Need kolm slotikat on vaid üksikud näited sellest, kuivõrd palju boonusfunktsioone võib olla peidus muusikateemalise särava slotika taga.

Vastamaks aga küsimusele, kas selliseid slotikaid tasub mängida, siis vastus on: jah ja ei. Negatiivse külje pealt ei ole enamik muusikateemalisi slotikaid kõige tasuvamad. Boonusfunktsioone on küll küllaga, aga nende boonuste võidud pole kõige suuremad ning enamasti ei võida mängijad taolistest slotikatest just väga palju raha.

Teisest küljest ei tohi aga unustada, et slotikad on mõeldud meelelahutuseks, mitte raha teenimiseks. Kui otsid mõnusat lõõgastust ja tahad mängida pisut teistmoodi slotimänge, siis tasub mõelda muusikateemalistele slotikatele. Sa ei pruugi küll võita miljoneid eurosid, kuid saad kahtlemata korraliku annuse meelelahutust ning võid isegi natuke raha võita, kui õnn on sinu poolel!