Meelelahutus

Kogu tõde internetikasiinode kohta

Hasartmängudel on küll minevikus olnud halb maine, kuid 21. sajand on toonud kasiinomängude maailma tõeliseid muutuseid, eelkõige internetikasiinode näol.

Internetikasiinod on sisuliselt nagu ehtsad kasiinod, mis võimaldavad mängida interneti vahendusel – kõik mängud on rivistatud ühele lehele ning igaühel on võimalik kasiinoportaalis registreeruda.

Kuna kasiinoäri ise on halva mainega, tunduvad uute mängijate jaoks internetikasiinod samuti pisut veidra kontseptsioonina. Seepärast selgitame alljärgnevalt, mida internetikasiinod endast kujutavad ning mida nendest võib oodata.

Kas internetis mängimine on turvaline?

Esimene müüt, mille kukutame, on kasiinode turvalisuse küsimus. Kui valid internetikasiino hoolikalt, pole mingit põhjust kahelda selle turvalisuses! Eestis on üle kümne kasiino, mis tegutsevad tegevusloa alusel – see tähendab, et taolised kasiinod on saanud Maksu- ja Tolliameti poolt tegevusloa. Seepärast tuleb alati vaadata lähemalt, kas kasiino veebilehel on näha tegevusloa number. Veelgi enam – vaata ka Maksu- ja Tolliameti kodulehelt, kas kasiino on tegevusloaga kasiinode nimistus. Kui nii, võid olla kindel, et tegemist on turvalise kasiinoga.

Vähem oluline pole ka see, millist tarkvara kasiino kasutab. Kui kasiinoportaalil on ette näidata erinevaid tunnistusi või koostööd tehakse tunnustatud mänguloojatega, ei pea sa kartma, et mängud on kuidagi kallutatud või petturlikud.

Just taolised litsentsid ja tegevusload näitavad, et internetikasiino on turvaline ning pole mingit põhjust muretseda.

Kas internetikasiinod on sama ausad nagu maapealsed kasiinod?

Eelmisest punktist jätkates, siis paljudel mängijatel, kes on varasemalt mänginud vaid maapealsetes kasiinodes, on raske usaldada internetiavarustes olevat kasiinot. Kuidas ometigi on see võimalik, et mängukoht toimetab internetis?

Lisaks mainitud tarkvaradele ja litsentsidele tagavad internetikasiino turvalisuse erinevad makseviisid. Eestis kasutavad enamus kasiinosid pangalinke ning Skrilli või NetElleri e-rahakotte – kõik nendest makseviisidest on tunnustatud ja usaldusväärsed. Tänu nendele meetoditele ei pea kunagi muretsema ülekannete laekumise pärast.

Kui oled valinud kasiino, kus on kasutusel parim mängutarkvara, võid olla kindel, et ükski mäng pole kallutatud, kuna mängude eetilisuse ja aususe eest hoolitseb RNG. RNG on juhuslike numbrite generaator, mis tähendab seda, et keerukas algoritm hoolitseb selle eest, kuidas kasiinomäng lõppeb. Ühtlasi tähendab RNG seda, et ükski kasiino ei saa kallutada mänge enda kasuks, sest kõik toimub arvutiprogrammide ja algoritmide põhiselt.

Internetikasiinosid ei tasu peljata – kui otsid mängukohast just ülalmainitud funktsioone, ei ole sul mitte millegi pärast tarvis muretseda ning võid rahumeeli nautida esmaklassilist kasiinokogemust.