Meelelahutus

Kuidas valida õige maapealne kasiino?

Kuigi viimastel aastatel on internetikasiinod võtnud maailmas võimust ning Eestiski on mitmeid veebilehti, mis on pühendatud hasartmängude edastamisele, ei saa salata, et päris ehtsa kasiinokogemuse saab siiski maapealsest kasiinost.

Sarnaselt ööklubidele või muudele meelelahutusasutustele on maapealsed kasiinod elamusrohked ning loodud eesmärgiga pakkuda suurepärast meelelahutust. Lisaks mänguautomaatidele ja -laudadele on võimalik kasiinos sõpradega aega veeta või osaleda isegi erilistel üritustel.

Kuidas aga valida kasiino, mis pakub kõike ootusterohket ja annab unustamatu elamuse? Siin on mõned nipid.

1. Vali tunnustatud kasiino

See punkt on tegelikult kõige lihtsam. Selleks, et nautida parimat kogemust, vali kasiino, mis on litsentseeritud Maksu- ja Tolliameti poolt. Kui kasiinol on tegevusluba, tähendab see, et mängukoht vastab kõikidele turvanõuetele ning ei peta mängijatelt raha välja.

Vihje: Eestis pole just palju kasiinosid, aga Olympic grupi kasiinod on tavaliselt alati tipptasemel, seega kui kahtled valikus, tasub mõelda Olympicu peale.

2. Vali mängukoht, kus pakutakse sulle meeldivaid mänge

Maapealsetes kasiinodes on valik küll kasinam kui internetikasiinodes, kuid see ei tähenda, et mänguvalik oleks nigel. Kui otsid kohta, kus oleks kõige lõbusam aega veeta, peaksid siiski eelnevalt tegema pisut taustauuringut ja selgitama välja, milline maapealne kasiino pakub parimat valikut.

Näiteks, kui sa oled spordipanustamise fänn, tasub valida spordibaar, kui eelistad aga vanakooli slotikaid, peaksid mõtlema kasiinodele, kus on taoliste teemadega slotimängud valikus.

3. Külasta kasiinot ürituste ja kampaaniate ajal

Maapealsete kasiinode üks suurimaid võlusid on erinevad kampaaniad ja meelelahutuslikud üritused. Näiteks võidakse korraldada kasiinos pidusid, pakutakse suuremaid boonuseid või Happy Hour diile. Kui sa pole kasiinos varem käinud, tasuks võtta kasiino poole samm just siis, kui pakutakse taoliseid võimalusi.

Kui sul on endal ees mõni eriline elusündmus nagu näiteks sünnipäev, pakuvad paljud kasiinod ka eripakette, millega muudetakse sinu sünnipäev erilisemaks mitmete põnevate lisavõimalustega nagu tervitusjoogid või muu taoline.

Kuna Eestis on kasiinomaailm väga turvaliselt reguleeritud, ei pea õige kasiino valimise pärast ülemäära palju muretsema. Ükskõik, millise Eesti kasiino valid, võid olla üsna kindel, et kasiinokülastus jääb meelde elu lõpuni!