Meelelahutus

Parimad kasiinomängud algajatele

Pokker, rulett, blackjack – enamus meist on kuulnud nendest mängudest või näinud Hollywoodi filme, kus glamuurselt riietunud näitlejad mängivad kasiinos mõne mängulaua taga ja ajavad kokku suuri summasid.

Tänapäeval on kõik see saadaval interneti vahendusel tänu mitmetele Eestis tegutsevatele internetikasiinodele. Mängud on hõlpsamini saadaval kui eales varem ning igaüks võib kasiinomänge mängida, hoolimata oma eelarvest. Pole vaja paksu rahakotti ega ka hulgaliselt teadmisi – sobivad mängud on olemas igaühe jaoks.

Millised mängud sobivad aga neile, kellel pole varasemat kokkupuudet kasiinomängudega? Siin on mõned mängud, mis sobivad iga kogemusastmega mängijale.

1. Slotikad

Mänguautomaadid ehk slotikad on kõige populaarsemad kasiinomängud kahel olulisel põhjusel: need võivad tuua endaga kaasa väga vinge võidu ning need on väga lihtsad.

Slotikate mängimiseks pole vaja mitte mingisugust kasiinokogemust – ainus, mida sa mängus tegema pead, on vajutama rullikute keerutamise nuppu. Kogu mäng põhineb õnnel ning oma võiduvõimalusi pole võimalik mitte kuidagi kallutada.

Muidugi tuleb kasuks see, kui sa loed slotimängu reegleid ja tutvud terminitega, kuid üldiselt ei ole vaja absoluutselt teadmisi taoliste mängude mängimiseks, mistõttu sobivad need hästi algajatele.

2. Rulett

Rulett on üks kurikuulsamaid kasiinomänge, mida seostatakse tihti strateegiate ja muu taolisega. Ehkki ruletti saab tõepoolest mängida erinevaid süsteeme kasutades, on rulett siiski 100% õnnepõhine mäng, mida ei saa üle kavaldada strateegiatega. Mõne süsteemi kasutamine võib olla kasulik üksnes selleks, et hoida oma rahakotti paremini kontrolli all, kuid võiduvõimalusi see ei muuda.

Samuti pole rulett oma olemuselt eriti keeruline mäng ning sisuliselt võib seda mängida üksnes tehes suvalisi panuseid, seega sobib rulett neile, kes tahavad pisut kasiinos kätt proovida ning otsivad lihtsakoelisemaid mänge.

3. Bingo

On raske leida eestlast, kes poleks kuulnud bingost – seda korraldab siiski Eesti Loto ning tuhanded inimesed kogunevad iga nädal teleka ette, et järjekordsel bingo loosimisel osaleda.

Bingo võlu sarnaneb slotikatele: see on imelihtne, põhineb õnnel ning mängijal on võimalus võita endale suur rahahunnik.

Erinevaid bingo versioone on ka internetikasiinodes ning need on üsna sarnased ehtsale bingole – vali lihtsalt mõni internetikasiino, sisene bingotuppa ja saadki mängida ühte maailma kuulsaimat õnnemängu.

4. Videopokker

Pokker tundub algajatele üsna hirmuäratava mänguna, kuid videopokker on mõeldud just algajatele. Videopokker annab võimaluse harjutada pokkerit rahulikus keskkonnas, ilma, et peaksid muretsema selle pärast, mida professionaalid arvavad. Seepärast sobib videopokker hästi kõigile algajatele, kes tahaksid katsetada kätt pokkeris.