Privaatsustingimused

Käesoleva kirjelduse raames tähendab “meie” Clubprive.ee-t ja “teie” meie saidi külastajat.

Teie usaldus ja rahulolu on meile oluline ning meie saidi külastajate andmete kaitsmine on seetõttu üks meie esmaseid prioriteete. Selles dokumendis kirjeldame, kuidas kasutame ja kaitseme andmeid, mille te meile Clubprive.ee saiti kasutades annate. Kogu meie tegevus on alati kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega ja teie nõusolekuta ei jaga me teie andmeid ühelegi kolmandale osapoolele.

MILLIST INFOT JA KUIDAS ME KÜLASTAJATELT KOGUME?

Meie teabe kogumise eesmärgid on:

  • Meie pakutava uudiskirja ja muude teenuste kasutamise võimaldamine
  • Teie ootustele vastavate teenuste pakkumine
  • Hinnata ja analüüsida viise, kuidas meie saiti kasutatakse ja milliseid saidi osi enim külastatakse. Samuti võime statistika huvides salvestada teie IP-aadressi, IP-aadressist tuletatud asukohainfo, brauseritüübi, saidi, mille kaudu Clubprive.eesse jõudsite, teie külastuse kestuse ja info selle kohta, mitut lehte te oma külastuse käigus vaatasite.

KÜPSISED

Nagu paljud teisedki saidid, kasutame oma saidil “küpsiseid” ehk väikseid tekstifaile, mis salvestatakse teie arvutisse. Küpsiste abil määratakse ja salvestatakse eelistused, regionaalsed sätted, teenuste kasutamise valikud jne. Esmakordsel Clubprive.ee saidi külastamisel saadab meie server teie brauserile küpsise, mille abil salvestatakse teie eelistused, seadistused ja muu oluline. Kui te järgmine kord meie saiti külastate, saadab teie arvuti meie serverile küpsise tagasi ja annab niimoodi meie veebiserverile teada, et olete meie saiti juba külastanud. Tänu sellele saate saiti ka kiiremini laadida

Küpsis ei anna meile juurdepääsu nendele teie arvutis olevatele andmetele, mille jagamiseks te nõusolekut andnud pole.

MILLISEID KÜPSISEID ME KASUTAME?

Sessiooniküpsiseid kasutatakse seni kuni te meie saidil viibite ja kustutatakse teie arvutist, kui sulgete oma brauseri.
Püsiküpsised jäävad teie arvuti kõvakettale alles kuni nende aegumiseni või seni kuni te need kustutate. Nende eesmärk on saidi kiirem kuvamine korduva külastamise korral. Me ei pääse ligi ühegi küpsistele, mida mõni teine sait teie arvutisse salvestanud on ja ka ükski teine sait ei pääse ligi küpsistele, mida meie sait teie arvutisse salvestab.

Analüüsiküpsised koguvad anonüümset teavet selle kohta, milliseid selle saidi lehti te külastate, milliselt saidilt meie saidile tulite ja millise seadme brauserist meie saiti vaatate.

KUIDAS KONTROLLIDA VÕI KUSTUTADA ARVUTISSE SALVESTATUD KÜPSISEID?

Teil on alati õigus valida, kas lubate või keelate oma arvutisse küpsiste salvestamise. Tavaliselt on kõigis brauserites küpsiste kasutamine vaikimisi lubatud, aga brauseri turvasätetes on võimalik nende kasutus ka keelata.

KUIDAS TEILT KOGUTUD INFOT KASUTATAKSE?

Võime kogutud teavet avalikustada:

  • seaduses ettenähtud juhtudel
  • oma seaduslike õiguste kaitsmiseks või jõustamiseks

Võime kogutud teavet kasutada:

  • meie saidi ning selle võimaluste ja funktsionaalsuste haldamiseks ja arendamiseks
  • kaebuste ja vaidluste lahendamiseks
  • meilisõnumite, uudiskirjade ja teatiste saatmiseks, kui olete selleks eelnevalt nõusoleku andnud

Me ei:

  • müü, jaga, rendi ega levita teie kohta kogutud andmeid, kui te pole selleks andnud selgesõnalist nõusolekut.
  • kogu ega salvesta isikuandmeid ega muud teavet, mille alusel on võimalik teid identifitseerida.

Kui saadate meile andmeid teenuste osutamiseks, salvestame need turvaliselt ja välistame nende loata kasutamise.

POLIITIKA MUUDATUSED

Soovime pidevalt kaasas käia tehnoloogiliste ja seadusandlike arengutega. Kuna nimetatud valdkondades toimuvad pidevalt uued arengud, toimub ka meie privaatsustingimustes aeg-ajalt väiksemaid või suuremaid muutusi. Seepärast soovitame teil aeg-ajalt sellele lehele naasta ja nendele tingimustele värske pilk heita.

KONTAKT

Kui teil tekkis (või tekib tulevikus) küsimusi meie privaatsuspoliitika kohta, võtke palun meiega ühendust kontaktandmete lehel näidatud kanalite kaudu.