Meelelahutus

Miks on online kasiinod nii populaarsed eestlaste seas?

Pole mingi saladus, et eestlastele meeldivad õnnemängud. Alates bingo lotost kuni pokkerini – pea iga eestlane on kokku puutunud õnnemängudega ning on salamisi unistanud lotomiljonäriks saamisest.

Tänu Eesti hasartmänguseadusele on tänapäevases Eestis hasartmängude korraldamine reguleeritud väga õiglaselt ja korrektselt. Seetõttu on Eesti muutunud omamoodi kasiinotööstuse taevaks: tänu seadustele on kohalik mänguturg mängijate jaoks väga hea (nt võitudelt ei tule tasuda tulumaksu ning litsentseeritud on ainult korralikud mängukohad) ning samas on võimaldanud selline seadusandlus turule tuua mitmeid kasiinosid. Eesti kasiinoturg areneb aina rohkem edasi ja pakub aina paremaid elamusi.

Miks aga on eestlastele online kasiinod just nii südamesse läinud? Me oskame välja pakkuda mõned põhjused.

1. Kasiinomängude valik on suur

Online kasiinos on kasiinomängude valik sadades kordades parem kui füüsilises kasiinos, kuna internetikasiino saab lihtsalt oma ridades hoida tuhandeid mänge – see on miski, mis maapealse kasiino jaoks on välistatud.

Seetõttu on Eestis online kasiinosid, kus on valikus reaalselt üle 500 slotimängu. Mänge on nii palju, et midagi uut saab mängida kas või iga päev! Lisaks puhtalt suurele volüümile on ka mängude temaatikad ja funktsioonid väga erinevad, pakkudes uusi elamusi kogu aeg.

2. Boonuseid on rikkalikult

Kellele ei meeldiks saada kingitusi? Kuna online kasiinode konkurents on üsna jõhker, peavad kasiinod välja mõtlema aina paremaid viise, kuidas uusi mängijaid meelitada.

Üks parimaid viise on erinevate kasiinoboonuste pakkumine. Tänu suurele konkurentsile on tekkinud olukord, kus kasiinod pakuvad üksteise võidu aina paremaid boonuseid: sajad tasuta keerutused, mänguvoorud, boonusraha ja palju muud ootab mängijat pea igas kasiinos.

3. Konto avamine on lihtne ja maksed käivad kiirelt

Hasartmänge on elus vähemalt korra mänginud 84 protsenti Eesti 15-74-aastastest elanikes.

Noorema generatsiooni inimesed võivad võtta Eesti tehnoloogilist arengut natuke iseenesest mõistetavana, kuid tegelikult on Eesti tõesti arenenud väga kaugele. Eesti on üks väheseid riike, kus on võimalik avada kasiinokonto mõne hetkega, läbida isikutuvastus kodus ja teha sisse- ja väljamakseid mõne sekundiga.

Veelgi enam, viimastel aastatel on Eestisse tekkinud mõned nö registreerimisvabad kasiinod, kus ei olegi mängimiseks vaja kontot teha – piisab vaid internetipanga omamisest.

Tänu sellisele lihtsusele on igal eestlasel võimalik mängida kasiinomänge igal ajal, kas või kell 3 öösel ning istudes kodus sooja teki all.

Lihtsus, kiirus ja suur valik – pole raske just mõista, miks eestlased naudivad internetikasiinosid. Adrenaliinirohke meelelahutus on saadaval iga hetk. Isegi, kui kasiinokäigu tulemuseks pole võit, on kogemus ise juba põnev tänu Eesti online kasiinode rikkalikele funktsioonidele.