Meelelahutus

Üllatavad online mängud, mida nautida muusikasõbrana

Kas sa elad ja hingad muusika nimel? Ja otsid hetkel ajaveetmisviisi, mis aitaks pisut stressirohkete argipäevade keskel lõõgastuda? Pole probleemi – internetiavarustes leidub otseses mõttes sadu mänge, mis on seotud muusikaga ühel või teisel viisil.

Selleks, et teha valik sinu jaoks natuke lihtsamaks, panime kokku kiire nimekirja mõndadest ägedatest online mängudest, mida võid muusikahuvilisena mängida.

1. Michael Jackson: The Experience

Popikuninga karjäärist inspiratsiooni saanud mängus saad sa läbi elada Michael Jacksoni karjääri, laulda duette ning mängida lausa mitme mängijaga. Kui jumaldad Michael Jacksoni muusikat, siis pole sinu jaoks sellest mängust paremat!

2. Rock Band Rivals

Ainuüksi selle mängu graafika paneb sind juba imestama! Mängus on võimalik võistelda rivaalbändidega või mängida üksikmängija režiimis ja anda välja tõeline rokk-kontsert. Kui oled unistanud rokkstaari karjäärist, on see mäng sinu võimalus seda sensatsiooni kogeda.

3. Guns N’ Roses slotikas

Enamikes Eesti kasiinodes leidub muusikateemalisi slotikaid, kuid neist kõige märkimisväärsem on Guns N’ Roses teemaline slotimäng, kus sa saad kaasa elada legendaarse bändi kontserdile. Nagu kasiinomängule kohane, võid sa ka sellest mängust võita korraliku rahasumma, kuid sellele lisaks saad mängida bändi parimate laulude saatel.

4. Beat Fever

See telefoniäpp on enamgi kui piisav, et rahuldada muusikajanu. Mängu põhimõte on väga lihtne: sa pead vajutama laulu rütmis ja ületama takistusi, mis teel on. Äpis saad nautida kuulsamaid laule tuntud poppartistidelt nagu Pitbull, Sia ja paljud teised.

5. SongPop 2

Kas sa arvad, et tead muusikast kõike? Sel juhul saad oma teadmised panna proovile selles äpis! SongPop 2 andmebaasis on kümneid tuhandeid laule ning sinu ülesanne on tuvastada võimalikult kiiresti laulu pealkiri ja artist. Sellele lisaks on võimalik kutsuda ka oma sõpru väljakutsele ja mängida isegi turniiril!

6. Steve Reich’s Clapping Music

Kas tahad ise luua muusikat, aga sul pole instrumente? Selle äpiga polegi sul instrumente vaja, sest mängus saad luua muusikat üksnes plaksutamise abil. Mängus on mitu erinevad raskustaset, mis aitavad sul oma rütmitunnet parandada. Mis veelgi parem – mängus on ka erinevaid võistluseid, et saaksid end rohkem proovile panna!

Milline su valik ka poleks, on kindel, et saad muusikajanu rahuldatud!